Imprezy i Uroczystości        Koła Zainteresowań

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji  Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty ponieważ w tym dniu obchodzony jest Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud włożony w ich wychowanie. W piątek dnia 13 października dzieci z grupy ,,Motyle” zaprosiły na akademię i przedstawiły montaż słowno-muzyczny. Nie zabrakło wierszy, życzeń i piosenek. Dzieci w ten sposób dziękowały za opiekę, wychowanie, naukę, troskliwe ramiona, dobre rady, czyste sale, wszelkie naprawy oraz smaczne i zdrowe posiłki.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor która skierowała do wszystkich pracowników wiele ciepłych słów i życzeń oraz wręczyła nagrody nauczycielom oraz pracownikom niepedagogicznym.

Na zakończenie każdy zaproszony gość otrzymał piękny słonecznik wykonany przez dzieci 6 letnie z grupy ,,Biedronki”.

Tekst: Barbara Moczulska